Genellikle evlerin girişlerinde bulunan içinde banyo bulunmayan misafir lavabolarınız evinize gelen misafirlerin dikkat edeceği bir diğer odadır. Buradaki dekorasyonunuz evinize gelen misafirlere sizin zevkinizi yansıtacağından diğer banyolarınızdan biraz daha önemlidir. Sizin için bulduğumuz birbirinden harika 10 dekorasyondan birini beğeneceğinize eminiz!

 1- Klasik ve Görkemli

Şamdan aydınlatması ve altın renkleriyle görkemli bir havası olan bu tasarım, beyaz mermer lavabo detayı ile herkesin seveceği klasik bir havaya bürünmüş.

1

Kaynak

2- Seramik Detaylar

Hepimizin evine rahatlıkla uyum sağlayacak bu dizayn su yeşili seramik duvar ayrıntısı ile özel bir hava yaratmış.

2

Kaynak

 3- Turkuazın Büyüsü

Bu dizaynın tüm özelliği turkuaz seramikler. Bu kadar turkuaz size fazla gibi görünebilir ancak lavabonuzu görenlerin aklından çıkmayacak bir tasarım olduğu kesin.

3

Kaynak

 4- Elegant ve Şık

Bu dizayn hem gösterişli hem asil hem de şık olma özelliklerini bir arada taşıyor. Eğer evinizin geri kalanı da bu özellikleri taşıyorsa bu eşsiz tasarımı çok beğeneceksiniz.

4

Kaynak

 5- Günlük ve Havalı

Bu dizaynda dikkat çeken hepimizin evine uygulanabilir sade bir lavaboyu süslü bir avize ve sıradışı bir cam ile özel bir hale sokuyo oluşu.

5

Kaynak

 6- Vintage

Herkesin favorisi olan vintage stili lavabonuza da eşsiz bir hava katabilir. Eskitme bir dolap ve duvar kağıdı ile böylesine harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.

6

Kaynak

7- Sade Vintage

Bu lavaboda da daha sade ama yine vintage stili bir dekor yapılmış. Eğer sadelikten yanaysanız bu daha çok hoşunuza gidecektir.

7

Kaynak

 8- Sıradışı Avizeler ve Gösterişli Granitler

Altın tonlarının ağırlıklı kullanıldığı bu dizaynda dikkat çeken birbirini tamamlayan granit, duvar kağıdı ve avize.

8

Kaynak

 9- Şahane Duvar Kağıdı ile Zarif Tasarım

Gördüğünüz an sizi büyüleyecek bu tasarımın olayı da duvar kağıdı. Lavabonuzda kullanacağınız özel bir duvar kağıdı tüm havasını değiştirebilir.

9

Kaynak

10- Sıradışı ve Sanatsal

Bu dizayn sıradışı oluşuyla ve sevimliliği ile hayran bıraktıracak cinsten. Orjinal şeyler sevenlerdenseniz bu tarz bir dizay ilginizi çekebilir.

10

Kaynak