Banyo küvetleri… Stresli bir günün sonrası veya bir Pazar dinlenmesinde en çok zamanı geçirmek isteyeceğiniz yer. Son zamanların değil, tüm zamanların en favori yerlerinden birisi. Binlerce çeşitli dizayn seçenekleriyle karşımıza çıkan banyo küvetleri için size ilham olması için bir rehber hazırladık.

Banyo küvetinin boyu, rengi, dizaynı, yeri, banyoyla uyumu gibi faktörler küvet seçerken dikkat etmeniz gereken faktörler. En önemli faktörü de atlamadan söyleyelim: ‘Kişisel zevkiniz’

sade banyo küveti

Sade, modern gri tonlarda bir banyo küveti ile sakin bir hafta sonu geçirmek isteyebilirsiniz.

Veya daha büyük ve gösterişli ve geniş bir banyodaki bir küveti tercih edebilirsiniz.

Veya aydınlığın tadını çıkartıp, bir spa edasıyla güzel bir masajdan sonra banyonuzu kullanmak isteyebilirsiniz.

3

 

Veya daha sıra dışı bir banyo dizaynı ile kendinizi ormanın huzurunda hayal etmek için şu tip bir dizayna ne dersiniz?

sıradışı küvet

Belki de istediğiniz gerçek bir doğa manzarasıdır. İçeriden gelen seslere de kapalı olmak için küvet ve duş kısmınızı cam ile kapatabilirsiniz.

gerçek küvet

Bazen ihtiyacınız olan ise daha geniş bir küvettir. Yuvarlak küvet modelleri de hızla yükselen trendlerden. Hem sadeliği hem şıklığı hem de konforuyla tercih listesinde zirveye doğru hızla ilerliyor.

yuvarlak küvet

Doğunun altın rengi işlemeleriyle, lüks ve ışıltılı bir tecrübe yaşamak istiyorsanız da ilham alabileceğiniz dizaynlar mevcut.

doğu

İş stresi, yoğunluk gibi faktörler göz önüne alındığında gözlerden uzak, dikkat çekmeyen sade tasarımlar sizin için daha doğru olabilir.

uzak banyo küveti

Küçük bir banyoda sadece küvetinizin tadını çıkartmak istiyorsanız bu da mümkün

küvet22

Banyonuz ne kadar küçük olursa olsun banyo keyfinden uzak kalmanıza da gerek yok.

Küvetler en rahatladığımız, bizi en çok mutlu eden yerlerin başında geliyor. Gerek büyük gerekse küçük banyolar için seçenekler sınırsız. Bu banyolardan ilham alarak kendi banyonuzu dekore edip, banyo keyfinizi katlayabilirsiniz.

Bu yazıyı sevdiyseniz paylaşmayı unutmayın, sayfamızı beğenerek de daha çok ev dekorasyonu fikirlerine ücretsiz ulaşabilirsiniz!

 

Bir önceki yazımız olan Modern Banyo Dolapları Artık Hem Daha Şık Hem Daha İşlevsel başlıklı makalemizde banyo, büyük banyo fikirleri ve küçük banyo fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.